WŁAŚCICIELEM STRONY JEST CIŻEMKA S.C.


REGULAMIN

 1. Właścicielem domeny www.catering-express.eu jest ciżemka S.C. Andrzej Postupalski i Karolina Postupalska. Jest to profesjonalna firma zajmująca się usługami cateringowymi, posiadająca szeroką gamę produktów gastronomicznych.
 2. Dane podane na stronie internetowej mogą zawierać pewne braki i błędy. Opisy, zdjęcia oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości przy składaniu zamówienia on-line przez formularz kontaktowy prosimy o kontakt telefoniczny.
 3. Każde zamówienie dokonane przez państwa on-line przez formularz kontaktowy będzie potwierdzone telefonicznie lub mailowo. W związku z tym prosimy o podanie prawidłowych danych kontaktowych.
 4. Ewentualne zmiany w zamówieniu mogą być dokonane 24 godziny przed realizacją zamówienia.
 5. Zamówienia należy składać 24 godziny przed godziną realizacji zamówienia.
 6. W dniu złożenia zamówienia należy wpłacić zadatek w wysokości 50% wartości zamówienia, przelewem na rachunek bankowy PKO BP, nr konta: 55 1020 2906 0000 1002 0244 0592, lub gotówką w kasie w siedzibie firmy. Pozostałą kwotę należy zapłacić gotówką dostawcy w chwili odbioru zamówienia.
 7. Każda cena w ofercie podawana jast w polskich złotych i zawiera podatek VAT. Każda cena w ofercie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Ceny podane w ofercie mogą ulec zmianie.
 8. Koszt dostawy wynosi 1 zł za 1 km i jest zróżnicowany w zależności od ilości kilometrów z siedziby naszej firmy do miejsca dostawy.
 9. W chwili odbioru zamówienia kupujący jest zobowiazany do sprawdzenia towaru. Ewentualne wady i niezgodności należy zgłosić pracownikowi dostarczającemu zamówienie w chwili odbioru oraz skontaktować się z naszą firma. Po odbiorze zamówienia kupujący staje się jego właścicielem i ponosi ryzyko związane z jego posiadaniem.
 10. Staramy się aby zamówienia dostarczone do klienta były jak najwyższej jakości.
 11. Gwarantujemy państwu bezpieczeństwo i uczciwość ze strony naszej firmy w proponowanych formach płatności.
 12. Wszystkie ceny podane w naszej ofercie są cenami brutto i zawierają 8% lub 23% podatku VAT.
 13. Na zakupiony towar nasza firma za każdym razem wystawia paragon fiskalny dla osób fizycznych lub fakturę VAT dla firm. W przypadku zakupu naszych produktów przez firmy akceptują państwo wystawienie faktury przez naszą firmę bez podpisu kupującego.
 14. Do każdego zamówienia na korytko biesiadne doliczamy kaucję zwrotną w kwocie 100 zł za drewniane korytko.
 15. Kaucję można odzyskac zwracając drewniane korytko w siedzibie naszej firmy pod adresem 32-660 Chełmek, ul. Krakowska 24.
 16. Składający zamówienie akceptuje regulamin www.catering-express.eu oraz zasady zakupu opisane na naszej stronie internetowej.
 17. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych pz.U.N 133 poz. 883, złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę S.C. Andrzej Postupalski i Karolina Postupalska danych osobowych zawartych w zamówieniu.
 18. Regulamin oraz zasady zakupu opisane na naszej stronie mogą ulec zmianie.
 19. Firma S.C. Andrzej Postupalski i Karolina Postupalska nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody wynikajace z używania zakupionych towarów w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem, w nietypowych warunkach, przechowywania w nieodpowiednich warunkach, normalnego zużycia produktów.
 20. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikajacych z zawarcia umowy będzie sąd właściwy według siedziby sprzedajacego.